Tablety MyAudio patří k nejlevnějším tabletům s mobilním operačním systémem Android, a to nejenom na českém trhu. Na tomto webu najdete stručný přehled dostupných tabletů MyAudio, jejich popis, videoukázky, odkazy na recenze a samozřejmě i tipy, kde tyto tablety koupit. Nechybí vývoj cen tabletů.

Sedmipalcové tablety MyAudio

Základní velikost tabletů, které se svými rozměry přibližují velkým smartphonům, tedy chytrým telefonům. V sortimentu tabletů MyAudio ptří k nejlevnějším. Malá velikost však vůbec nemusí být na škodu – oč jsou tyto tablety menší, o to jsou praktičtější.

Tablet MyAudio 708DCC+

 

 

Článek o posledním ze zmíněných sedmipalcových tabletů najdete na webu Maxiorel.cz – Tablet MyAudio MA 708DCC+: jaký je super levný tablet z Tesca?.

Devítipalcové tablety MyAudio

Devět palců je takový zlatý střed. Tablety s touto úhlopříčkou nabízejí větší rozlišení displeje než sedmipalcové modely a tedy i větší zobrazovací plochu. Jsou vhodné například pro časté brouzdání po webu. Aktuální nabídka zahrnuje tyto modely:

  • Tablet MyAudio Series9 916V
  • Tablet MyAudio Series9 908V
  • Tablet MyAudio Series9 908DCC

Další informace si zobrazíte v sekci Tablety MyAudio Series9.

Desetipalcové tablety MyAudio

MyAudio má ve své nabídce zatím jediný desetipalcový tablet. Je však výborně vybaven a nabízí velmi dobrý poměr cena/výkon. Prohlédněte si jeho detailní informace:

Společnost MyAudio krom tabletů nabízí i pěkné multimediální přehrávače do kapsy. Další informace najdete na oficiálním webu MyAudio.

Jan Polzer

Fanoušek softwaru a tabletů. Kromě MyAudio 708 DCC+ mám iPad třetí generace a Lenovo ThinkPad Tablet 2 s Windows 8. Programuji weby a o tom všem píšu i na svém dalším webu Maxiorel.cz.

More Posts - Website

Follow Me:
TwitterLinkedInGoogle PlusStumbleUponYouTube